Czas zabrać się do roboty! - Magdalena Witkiewicz

Czas zabrać się do roboty!

Czas się zabrać do roboty. Naprawdę próbowałam przekonać wydawcę, że nie dam rady napisać książki na jesień (a w zasadzie jej dokończyć), ale wszyscy jakoś dziwnie ufają, że dam radę. No ba. Tyle razy mówiłam „kto, jak nie ja?”. Mam nadzieję, że i tak będzie tym razem.

Co teraz piszę?

Wietnam piszę, moi drodzy! Pamiętacie moje opowiadanie, które ukazało się w ubiegłym roku w magazynie Party? Po publikacji dostałam mnóstwo maili z zapytaniem, czy już jest książka, a może będzie? I otóż będzie! Oczywiście, gdy ją napiszę:)

Ruszam z kopyta od zaraz. Czereśnie pisałam bardzo grzecznie. Nie wiem, jak jest z Wami, ale jeżeli chodzi o mnie, to Prokrastynacja jest moim drugim imieniem. Zatem instaluję sobie ponownie przyjaciela każdego leniucha, czyli Cold Turkey!

Ten program skutecznie blokuje mi wszystkie internetowe przeszkadzacze. Kocham go, ale zarazem nienawidzę:) Ale cóż. Podobno już niektórzy skończyli czytać „Czereśnie” i narzekają, że nie mają co czytać. Więc do roboty! Będziecie mnie wspierać i mobilizować? Dedlajn nadszedł!

 

 

3 Comments

 1. Żuczek :)
  7 maja 2017

  Magda, fantastycznie! Podobają mi się Twoje dedlajny, wskakiwanie na chwilkę na fb, rzucenie pytaniem i ta burza mózgów, która zaraz się zaczyna.

  Odpowiedz
 2. Paulina Jaźwiec
  8 maja 2017

  Pani Magdo, czekam na paczkę z „Czereśniami” sztuk dwie! Zaraziłam swoją kuzynkę Pani książkami i z okazji zbliżającego się ślubu dostanie książkę, najnowszą! Zwariuję ze szczęścia, na pewno. Mam nadzieję,do zobaczenia w Poznaniu.

  Odpowiedz
 3. Zwykła Matka
  23 maja 2017

  Mój sposób na regenerację to domowe spa 🙂 Godzina w łazience i wychodzę jak nowo narodzona! Wtedy mogę siadać do pracy 🙂

  Odpowiedz

Leave a Reply

Lubisz dostawać listy? Zapisz się do newslettera pełnego dobrej energii!

Czasem piszę do Was listy. O wszystkim. O mnie, o dzieciach, o bałaganie. O tym o czym myślę wieczorową porą, albo o poranku. Dzielę się z Wami moim życiem, bo przecież z ludźmi, którymi lubisz, dzielisz się tym… Zapraszam do mojego świata!