Licytacja imienia i nazwiska w powieści Magdaleny Witkiewicz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Magdalena Witkiewicz

Licytacja imienia i nazwiska w powieści Magdaleny Witkiewicz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

To najprawdopodobniej najbardziej nietypowa aukcja wspierająca tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przedmiotem, który można wylicytować jest imię i nazwisko jej zwycięzcy w najnowszej powieści Magdaleny Witkiewicz.

Przed każdą kolejną edycją finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zastanawiam się, co mogę zrobić, aby jak najbardziej wesprzeć zbiórkę. Serduszka na sprzęcie medycznym są mi bliskie, po raz pierwszy spotkałam się z nimi w chwilach narodzin moich dzieci, których słuch był badany sprzętem zakupionym dzięki WOŚP. Gram z Orkiestrą od samego początku, co roku szukając w niej dla siebie możliwości dołożenia cegiełki do kolejnych zakupów medycznych zespołu Jurka Owsiaka. Planując nową powieść pomyślałam, że jej bohaterem powinna być osoba o wielkim sercu, więc chcąc pomóc przeznaczeniu stworzyłam na Allegro aukcję, której przedmiotem jest możliwość wylicytowania swojego udziału w mojej książcewyjaśnia Magdalena Witkiewicz pisarka.

To nie lada gratka dla miłośników literatury, tym bardziej, że jak podkreśla pisarka charakter bohatera wciąż jest owiany tajemnicą.

Nie gwarantuję, że będzie kryształowym charakterem. Może być żigolakiem, przestępcą albo okropną wiedźmą! Może też być ideałem. Kto wie? Wystarczy zaryzykować biorąc udział w aukcjidodaje pisarka.

Gwarancją jest na pewno szczęśliwe zakończenie powieści. Z tych słynie Magdalena Witkiewicz, autorka bestsellerów, które za każdym razem podbijają serca czytelników już od chwili premiery. Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy będzie również okazją do spotkania z pisarką, która będzie kwestować na ulicach Gdańska.

30 stycznia będę na bieżąco informować w instastories na Instagramie, gdzie aktualnie jestem i na ile wspólnie udaje się nam zapełnić puszkę WOŚP. Mam nadzieję, że razem wypełnimy ją po brzegi. W takich „okolicznościach przyrody” liczę również na spotkania z czytelnikami, jeżeli ktoś przyniesie książkę do podpisania, zrobię to z wielką przyjemnościązaprasza Magdalena Witkiewicz.

Aukcja internetowa imienia i nazwiska w powieści znajduje się pod adresem https://bit.ly/3qxYvwo. Licytacja potrwa do 19 stycznia.

 

                                                                                               ***

Magdalena Witkiewicz jest bestsellerową autorką powieści dla dorosłych i dla dzieci. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Sprzedaż jej książek przekroczyła milion egzemplarzy. Wielokrotnie nominowana w Plebiscycie Książka Roku portalu lubimyczytać.pl. Tłumaczenia jej powieści ukazały się m.in. w Wietnamie, na Litwie oraz w Stanach Zjednoczonych. Uwielbiana przez czytelników powieść „Wizjer” została nominowana do nagrody „Bestsellerów EMPIKU”.

Leave a Reply

Lubisz dostawać listy? Zapisz się do newslettera pełnego dobrej energii!

Czasem piszę do Was listy. O wszystkim. O mnie, o dzieciach, o bałaganie. O tym o czym myślę wieczorową porą, albo o poranku. Dzielę się z Wami moim życiem, bo przecież z ludźmi, którymi lubisz, dzielisz się tym… Zapraszam do mojego świata!