„Wizjer” Magdaleny Witkiewicz walczy o nagrodę „Złotego Kościeja” - Magdalena Witkiewicz

„Wizjer” Magdaleny Witkiewicz walczy o nagrodę „Złotego Kościeja”

Trwa głosowanie w plebiscycie o nagrodę „Złotego Kościeja”. Do 11 edycji popularnego wydarzenia został nominowany „Wizjer” autorstwa Magdaleny Witkiewicz. Tą porywającą i momentami mrożącą krew w żyłach na dodatek pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść czytelnicy będą mogli wybrać w kategorii Najlepszy Kryminał Roku, decydując o tym w drodze głosowania za pośrednictwem strony organizatora, którym jest portal Kostnica.com.pl.

Kostnica to miejsce pierwszego wyboru dla fanów fantastyki, thrillerów, kryminałów, sensacji i horrorów niezależnie od formy przekazu. Celem nagrody Złotego Kościeja jest wyróżnienie najlepszych książek, okładek, opowiadań i wydawców, których twórczość dotarła do szerokiej publiczności w 2021 roku.

– To pierwszy thriller mojego autorstwa, dlatego też nominacje do wszystkich plebiscytów cieszą mnie podwójnie. Myślę sobie, że wtedy udowodniłam sobie, że oprócz szczęśliwych zakończeń i romantycznych historii potrafię stać nieco mocniej na ziemi. Oczywiście o ile mam na to ochotę. W tej książce przez chwilę mogłam wykorzystać umiejętności, które nabyłam na początku mojej drogi zawodowej, gdy pracowałam jako analityk w banku, tworzyłam modele ekonometryczne i robiłam skomplikowane analizy – opowiada Magdalena Witkiewicz.

Czytelnicy serwisu Kostnica rozpoczęli typowanie swoich faworytów w połowie stycznia. W 8 kategoriach konkursowych mierzy się wiele elektryzujących tytułów. Doceniony przez krytyków i miłośników literatury „Wizjer” określany jest, jako jeden z faworytów, ponieważ kanwa jego historii jest szczególnie bliska wielu odbiorcom gatunków z „dreszczykiem”.

– Ta powieść otwiera oczy na dzisiejszy świat. Na współczesne media. Podkreśla, że nie da się odciąć od internetu, od technologii, ale powinniśmy zdawać sobie sprawę z możliwości, które ta technologia oferuje i z niebezpieczeństw, które na nas czyhają – podsumowuje autorka.

Walka na głosy czytelników zakończy się 5 lutego br. Dla osób, które wzięły w nim udział organizator przygotował niespodziankę w postaci losowania nagród, których pulę stanowią książki nominowane w plebiscycie. Szczegóły pod adresem http://bityl.pl/Ol9eD.

 

***

Magdalena Witkiewicz jest bestsellerową autorką powieści dla dorosłych i dla dzieci. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Sprzedaż jej książek przekroczyła milion egzemplarzy. Wielokrotnie nominowana w Plebiscycie Książka Roku portalu lubimyczytać.pl. Tłumaczenia jej powieści ukazały się m.in. w Wietnamie, na Litwie oraz w Stanach Zjednoczonych. Uwielbiana przez czytelników powieść „Wizjer” została nominowana do nagrody „Bestsellerów EMPIKU”.

Leave a Reply

Lubisz dostawać listy? Zapisz się do newslettera pełnego dobrej energii!

Czasem piszę do Was listy. O wszystkim. O mnie, o dzieciach, o bałaganie. O tym o czym myślę wieczorową porą, albo o poranku. Dzielę się z Wami moim życiem, bo przecież z ludźmi, którymi lubisz, dzielisz się tym… Zapraszam do mojego świata!