„Wizjer” Magdaleny Witkiewicz najlepszym kryminałem w plebiscycie „Złotego Kościeja” - Magdalena Witkiewicz

„Wizjer” Magdaleny Witkiewicz najlepszym kryminałem w plebiscycie „Złotego Kościeja”

„Wizjer” Magdaleny Witkiewicz został uznany za najlepszy kryminał 2021 roku w plebiscycie „Złotego Kościeja”. Zdecydowali o tym czytelnicy, którzy wzięli udział w głosowaniu podczas 11 edycji popularnego wydarzenia.

Wizjer jest pierwszą moją powieścią, która nie jest „literaturą obyczajową” i dlatego ta nagroda cieszy chyba jeszcze bardziej! Napisanie tej książki było sporym wyzwaniem i wymagało dużo pracy. Uwielbiam wyzwania i chciałam się sprawdzić w innym gatunku. Jak widać – udało się! Czytelnikom się podoba, a to najważniejsze– podkreśla dziękując za oddane głosy Magdalena Witkiewicz.

„ZŁOTY KOŚCIEJ” to plebiscyt organizowany corocznie przez Kostnicę – miejsce pierwszego wyboru dla fanów fantastyki, thrillerów, kryminałów, sensacji i horrorów niezależnie od formy przekazu. Celem nagrody „Złotego Kościeja” było wyróżnienie najlepszych książek, okładek, opowiadań i wydawców, których twórczość dotarła do szerokiej publiczności w 2021 roku.

Statuetki „Złotego Kościeja” zostały przyznane w 8 kategoriach kryminału, thrillera, horroru, fantastyki, opowiadania, krajowego hitu, okładki i wydawcy roku.

***

Magdalena Witkiewicz jest bestsellerową autorką powieści dla dorosłych i dla dzieci. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Sprzedaż jej książek przekroczyła milion egzemplarzy. Wielokrotnie nominowana w Plebiscycie Książka Roku portalu lubimyczytać.pl. Tłumaczenia jej powieści ukazały się m.in. w Wietnamie, na Litwie oraz w Stanach Zjednoczonych. Uwielbiana przez czytelników powieść „Wizjer” została nominowana do nagrody „Bestsellerów EMPIKU”.

Leave a Reply

Lubisz dostawać listy? Zapisz się do newslettera pełnego dobrej energii!

Czasem piszę do Was listy. O wszystkim. O mnie, o dzieciach, o bałaganie. O tym o czym myślę wieczorową porą, albo o poranku. Dzielę się z Wami moim życiem, bo przecież z ludźmi, którymi lubisz, dzielisz się tym… Zapraszam do mojego świata!