konkurs - Magdalena Witkiewicz

konkurs

Organizatorem konkursu jest Magdalena Witkiewicz (Pracownia dobrych myśli).

Konkurs trwa od  od 7 do 31 maja włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.

Zgłaszając zdjęcie do Konkursu uczestnik Konkursu oświadcza i potwierdza, że zdjęcie  jest jego własnością i zostało wykonane przez niego samego oraz, że przysługują mu prawa autorskie do nadesłanego zdjęcia, w tym prawo do wysyłania go na Konkurs.

Aby zdjęcie zostało zakwalifikowane do konkursu musi być opatrzone hashtagami #czeresniezawszemuszabycdwie oraz #magdalenawitkiewicz oraz opublikowane w formie posta publicznego.

Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.

Zwycięzcy zostaną wybrani  w dniu 1.06.

Autorzy dwóch wybranych prac zostaną o tym powiadomieni na stronie www.magdalenawitkiewicz.pl oraz na oficjalnym profilu autorki na facebooku.

Dane adresowe zostaną wykorzystane przez autorkę tylko i wyłącznie w celu wysyłki.

Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie dopuszcza się wybranie dodatkowych laureatów lub nieprzyznanie nagrody

Wszelkie pytania należy kierować na monika@pracowniadobrychmysli.pl

Lubisz dostawać listy? Zapisz się do newslettera pełnego dobrej energii!

Czasem piszę do Was listy. O wszystkim. O mnie, o dzieciach, o bałaganie. O tym o czym myślę wieczorową porą, albo o poranku. Dzielę się z Wami moim życiem, bo przecież z ludźmi, którymi lubisz, dzielisz się tym… Zapraszam do mojego świata!